Hakkımızda

Lotus Diamond , Türkiye’de Mücevher Sektörünün kalbi Kapalı Çarşı’da 2012 yılında kurulmuş olup o tarihten itibaren kendini geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Tasarım, tecrübenin ve birikimin sonucunda kurulan Lotus Diamond mücevher sektöründe yenilikçi tasarımlar ve kaliteli ürünler üretmek ilkesi ile yola çıkmıştır.

Firmamız sektördeki tecrübesinden aldığı güç ile kısa zamanda Türkiye’nin  %100 yerli mücevher üretimi yapan en iyi mücevher firmaları arasındaki yerini alınmıştır. Lotus Diamond olarak bizi farklı kılan tasarıma, kaliteye ve insan ilişkilerine verdiğimiz değerdir.

Bayilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte çıktığımız bu yolda her geçen yıl tecrübemizi ve birikimimizi işimize aktararak, en iyi olma ve en güzeli üretme gayesiyle sektördeki yerimizi sağlamlaştırıyoruz.

Mücevher sektöründe en iyiyi üretmek konusundaki tutkumuz sayesinde, yurt içi ve yurt dışında tercih edilen üretici olma hedefimizin peşinde koşmakta; sektörümüze ve ülkemize değer katmanın sorumluluğu ile çalışmaktayız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR